Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!

График объединений по интересам

Дата: 22 сентября 2016 в 11:19, Обновлено 21 ноября в 15:39

         

ГРАФІК

работы гурткоў, спартыўных секцый, клубаў

дзяржаўнай установы адукацыі “Геранёнская сярэдняя школа”

на першае паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

Назва гуртка,секцыі

Кіраўнік

Кольк

вуч.

Клас

       Час правядзення

Месца правядзення

Дзень

Час

1

Гурток

“Экалагічная майстэрня”

Пуйдак Г.І.

12

2-4

Панядзелак

15.10-17.10

Кабінет 3 класа

Серада

15.10-17.10

2

Гурток

 “Чароўныя фарбы”

Пуйдак Г.І.

15

1-3

Аўторак

15.10-17.10

Кабінет 3 класа

3

Гурток

 “Займальная эканоміка”

Кульніс В.К.

12

5-6

Субота

9.00-11.00

Кабінет інфарматыкі

4

Гурток

 “Майстэрня творчасці”

Карпыза А.Я.

15

5-9

Аўторак

18.00-20.00

Кабінет абслуговай працы

Чацвер

18.00-20.00

5

Гурток

“Настольны тэніс”

Донь-Шынайка М.П.

15

4-9

Пятніца

14.40-16.40

Фае школы

Субота

9.00-11.00

6

Гурток

”Шашкі”

Донь-Шынайка М.П.

15

2-4

Субота

12.00-13.00

Кабінет 2 класа

7

Інтэлектуальны клуб “Чамучкі”

Шлемпа Л.С.

15

3-4

Серада

13.45-14.45

Актавая зала

8

Тэатральны гурток

Керней А..

15

4-5

Чацвер

14.35-15.35

Кабінет нямецкай мовы

9

Клуб “Прававед”

Мяноўская С.Е.

10

5 - 8

Другая субота месяца

12.00-13.00

Кабінет СППС

10

Атрад “Юныя сябры пагранічнікаў”

Сідарчук В.А.

15

7-8

Субота

11.45-12.45

Кабінет АБЖ

11

Атрад “Юныя памочнікі міліцыі”

Шлемпа Л.С.

12

6 - 11

Першая субота месяца

12.00-13.00

Піянерскі пакой

12

Атрад “Юныя інспектары дарожнага руху”

Шлемпа Л.С.

10

8-9

Трэцяя субота месяца

12.00-13.00

Піянерскі пакой

13

Атрад “Юныя выратавальнікі- пажарныя”

Лукша Ж.Р.

10

5-9

Першы панядзелак месяца

16.00-17.00

Кабінет АБЖ

14

Валанцёрскі атрад “Крок насустрач”

Гілінская Т.Г.

15

5-11

Другі, чацвёрты панядзелак

16.00-18.00

Мікрараён с/савета

15

Валанцёрскі атрад “Дабрыня”

Карпыза А.Я.

15

6-7

Першы, трэці панядзелак

16.00-18.00

Мікрараён с/савета

16

Секцыя “Лёгкая атлетыка”

(1 гр.)

Жылевіч П.Ф.

11

2-3

Панядзелак

15.40-17.10

Спартыўная зала, стадыён

Серада

15.40-17.10

Пятніца

14.40-16.10

17

Секцыя “Лёгкая атлетыка”

(2 гр.)

Жылевіч П.Ф.

11

4-5

Аўторак

15.40-17.10

Спартыўная зала, стадыён

Чацвер

15.40-17.10

Субота

14.00-15.30

18

Секцыя “Лёгкая атлетыка”

(3 гр.)

Жылевіч П.Ф.

9

6-10

Серада

17.10-19.25

Спартыўная зала, стадыён

Пятніца

16.10-18.25

Субота

15.30-17.45

19

Секцыя “Валейбольная”

Макар І.М.

12

7-11

Аўторак

17.00-19.00

Спартыўная зала, стадыён

                                                                                                       

                                                                                                                                                                   

                                                                

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.