Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Поздравляем с Днем учителя!

Состав экзаменационных комиссий

Дата: 2 мая 2018 в 16:27, Обновлено 4 мая в 15:23

СКЛАД ЭКЗАМЕНАЦЫЙНЫХ КАМІСІЙ

для прыёма выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на  ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2018/2019 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

П.І. імя па бацьку

4 чэрвеня

IX

Матэматыка

Старшыня

Барабан Т.В.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

другая

Члены камісіі

Кульніс В.К.

настаўнік

матэматыка

першая

Крашынская Г.А.

настаўнік

матэматыка

першая

6 чэрвеня

IX

Беларуская мова

Старшыня

Барабан Т.В.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

другая

Члены камісіі

Барысевіч І.І

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Драб І.Л.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

8 чэрвеня

IX

Руская мова

Старшыня

Барабан Т.В.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

другая

Члены камісіі

Сасноўская Н.О

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Драб І.Л.

настаўнік

руская  мова і літаратура

першая

СКЛАД ЭКЗАМЕНАЦЫЙНЫХ КАМІСІЙ                   

для прыёма выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на  ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2018/2019  навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

П.І. імя па бацьку

1 чэрвеня

XI

Матэматыка

Старшыня

Станкуць Л.І.

дырэктар

нямецкая мова

першая

Члены камісіі

Крашынская Г.А.

настаўнік

матэматыка

першая

Кульніс В.К.

настаўнік

матэматыка

першая

Барабан Т.В.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

другая

3 чэрвеня

XI

Беларуская мова

(павышаны ўзровень)

Старшыня

Станкуць Л.І.

дырэктар

нямецкая мова

першая

Члены камісіі

Драб І.Л.

настаўнік

беларуская  мова і літаратура

першая

Сасноўская Н.О.

настаўнік

беларуская  мова і літаратура

першая

Звярко А.М.

настаўнік

беларуская  мова і літаратура

вышэйшая

3 чэрвеня

XI

Беларуская мова

(базавы ўзровень)

Старшыня

Барабан Т.В.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

другая

Члены камісіі

Барысевіч І.І.

настаўнік

беларуская  мова і літаратура

вышэйшая

Шлемпа Л.С.

настаўнік

беларуская  мова і літаратура

першая

Кулеш Т.Я.

настаўнік

беларуская  мова і літаратура

вышэйшая

5 чэрвеня

XI

Нямецкая мова

Старшыня

Барабан Т.В.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

другая

Члены камісіі

.Станкуць Л.І.

дырэктар

нямецкая мова

першая

Керней А.Ф

настаўнік

нямецкая мова

першая

Кулеш А.І.

настаўнік

нямецкая мова

першая

7 чэрвеня

XI

Гісторыя Беларусі

Старшыня

.Станкуць Л.І.

дырэктар

нямецкая мова

першая

Члены камісіі

Лінга І.Ф.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

Керней А.Ф

настаўнік

гісторыя

першая

Кулеш А.І.

настаўнік

гісторыя

першая

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.